Четверг, 26.04.2018, 04:39Здравствуйте Гость | RSS
Сайт учителя физики и астрономии
ОШ №1 г.Славянска


Головачёва
 
Алексея Николаевича
***КРАТКО О ГЛАВНОМ***ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ 21 РЕГИОНАЛЬНОЙ КОНФЕРЕНЦИИ МАН УКРАИНЫ МЫТЧИКА ДМИТРИЯ (8-А) - 1 МЕСТО, МЕДИКА ДМИТРИЯ (11-А), ЭРГЕРТА ЭДУАРДА (11-А) - 3 МЕСТО! Подробнее на стр. "МАЛАЯ АКАДЕМИЯ НАУК"-->"Интеллектуальный клуб "ТОРСЬКА ФОРТЕЦЯ"***КРАТКО О ГЛАВНОМ***
Навигатор
Категории раздела
Коротко про різне [40]
Анонс странички новостей
Категории каналов
Наш опрос
Самый интересный предмет в школе:
Всього відповідей: 218
Счетчик

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Загрузка информера курс валют...

СТРАНИЧКА НОВОСТЕЙ


Главная » Статьи » Коротко про різне

ОСТАТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ МАН УКРАЇНИ З НАУКОВО-ПРОМИСЛОВОГО ПРОФІЛЮ

 

ОСТАТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ МАН УКРАЇНИ

З НАУКОВО-ПРОМИСЛОВОГО ПРОФІЛЮ:

1. Секція «Машинобудування»:

1 місце – Плуталова Олександра (м. Слов’янськ, ОШ № 1),

2 місце – Мельничук Віталій (м. Краматорськ, ОШ № 18), Касьянюк Андрій (м. Краматорськ, ОШ № 12),

3 місце – Рядченко Катерина (м. Слов’янськ, ОШ № 1), Ашумов Таир (м. Краматорськ, ОШ № 19).

 

2. Секція «Комп’ютерні технології»:

1 місце – Куткова Ксенія (м. Краматорськ, ОШ № 11),

2 місце – Кириченко Денис (м. Краматорськ, ОШ № 11), Мілюта Данило (м. Дзержинськ, ОШ № 10),

3 місце – Нуждін Дмитро (м. Дзержинськ, НВК), Жарун Юлія (м. Дзержинськ, НВК).

 

3. Секція «Менеджмент та економіка»:

1 місце – Балаболко Олена (м. Краматорськ, ОШ № 22), Биковських Антон (м. Дружківка, гімназія «Інтелект»),

2 місце – Карпенко Артем (м. Краматорськ, ОШ № 25),

3 місце – Цюх Ксенія (м. Краматорськ, ОШ № 22), Марочкіна Ксенія (м. Краматорськ, ОШ № 22).

 

4. Секція «Право»:

1 місце – Кондратьєв Кирило (м. Краматорськ, ОШ № 16),

2 місце – Рибалко Олексій (м. Краматорськ, ОШ № 23).

 

5. Секція «Зварювальне виробництво»:

1 місце – Петренчик Ірина (м. Красний Лиман, гімназія),

2 місце – Мирошниченко Єлизавета (м. Краматорськ, ОШ № 35),

3 місце – Ільічов Владислав (м. Краматорськ, ОШ № 12).

 

6. Секція «Фізика та астрономія»:

1 місце – Єрьомкін Олексій (м. Краматорськ, ОШ № 35),

2 місце – Подолянський Олександр (м. Слов’янськ, коледж транспортної інфраструктури, І курс, гр.421-е),

3 місце – Околовська Любов (м. Костянтинівка, ліцей).

 

7. Секція «Хімія та екологія»:

1 місце – Слуцька Маргари­та (м. Краматорськ, ОШ № 10), Набережнєва Дар’я (м. Костянтинівка, ОШ № 3), Сердюк Юлія (м. Красноармійськ, НВК).

2 місце – Купрієва Тетяна (м. Краматорськ, ОШ № 23), Алдошина Карина (м. Костянтинівка, ОШ № 2), Богуш Єва (м. Красноармійськ, НВК),

3 місце – Рожанська Анастасія (м. Слов’янськ, ОШ № 1), Іванова Софія (м. Красноармійськ, НВК), Коцюба Яна (м. Красноармійськ, НВК).

 

8. Секція «Електромеханічні системи автоматизації»:

1 місце – Навуковський Владислав (м. Краматорськ, ОШ № 26),

2 місце – Мірошниченко Андрій (м. Краматорськ, ОШ № 26), Тристень Микита (м. Краматорськ, ОШ № 26),

3 місце – Яковенко Ірина (м. Краматорськ, ОШ № 5).

 

9. Секція «Металорізальні верстати та інструменти»:

1 місце – Рубан Андрій (м. Краматорськ, ОШ № 25),

2 місце – Мороз Денис (м. Краматорськ, ОШ № 25),

3 місце – Борщов Антон (м. Краматорськ, ОШ № 8).

 

10. Секція «Математика»:

1 місце – Радужан Микола (м. Дружківка, гімназія «Інтелект»),

2 місце – Мішура Карина (м. Красноармійськ, НВК),

3 місце – Будовський Кирило (м. Дзержинськ, НВК).

 

Джерело: Газета ДДМА «Академія», № 5 (284) від 10.04.15.

Категория: Коротко про різне | Добавил: torfort0113 (13.04.2015)
Просмотров: 462 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
ПОЛЕЗНЫЕ ССЫЛКИ
Фазы Луны на RedDay.ru (Харьков)