Пятница, 14.12.2018, 06:12Здравствуйте Гость | RSS
Сайт учителя физики и астрономии
ОШ №1 г.Славянска


Головачёва
 
Алексея Николаевича
***КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ***04-05 грудня 2018 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проектування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників у контексті євроінтеграції освітнього середовища», присвячена 80-ти річчю Донецького ОБЛІППО***КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ***
Навигатор
Категории раздела
Анонс странички новостей
Категории каналов
Наш опрос
Самый лучший район Славянска:
Всього відповідей: 144
Счетчик

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

Перемагаємо. 10 клас





2012-2013 навчальний рік.
Ми - десятикласники...


Математик, історик, або якийсь там поет
можуть верзти все, що їм заманеться,
але фізик завжди повинен бути
в здоровому глузді...
Д. У. Гіббс
Наші відмінники
(за результатами 10 класу):


Дубовик Анна


Новак Анна

Наші учні - дійсні члени МАН України:

Новіков Владислав -
1 місце у міському та 3 місце
у регіональному конкурсах наукових робіт
(секція Технологія машинобудування)
Тема наукової роботи:
"Методи зміцнення обробки
металоконструкцій та деталей машин"

Стаття Новікова В. в науковому виданні
"МОЛОДА НАУКА ХХІ СТОЛІТТЯ":


Алфьорова Тетяна -
4 місце в міському конкурсі наукових робіт
(секція Технологія машинобудування) 
Тема наукової роботи:
"Робототехніка – чим вона може
допомогти сьогодні нашим підприємствам?"

Наші переможці
міських олімпіад (10 клас), 2012-2013 н.р.:

Новак Анна: 
- російська мова та література - 1 місце
- українська мова та література - 1 місце
- світова література - 1 місце
- конкурс знавців укр. мови ім. П. Яцика - 1 місце
- біологія - 1 місце


Дубовик Анна:
- екологія - 2 місце

Азаренко Олена:
- астрономія - 1 місце

Крикунов Дмитро (вибув):
- фізика - 2 місце


Новіков Владислав:
- трудове навчання - 2 місце

Наші переможці
обласних олімпіад (10 клас), 2012-2013 н.р.:

Новак Анна: 
- російська мова та література - 2 місце
- педагогіка та психологія - 1 місце
- світова література - 3 місце

Азаренко Олена:
- астрономія - 3 місце


Наші переможці
всеукраїнських олімпіад (10 клас), 2012-2013 н.р.:

Новак Анна: 
- російська мова та література - 2 місце

Вітання Новак Анні від міського НМЦ
тут:
http://www.docme.ru/doc/134261/pozdravlenie-novak-a. /







Поиск
Календарь
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ПОЛЕЗНЫЕ ССЫЛКИ